REKLAMA ZABRZE? POSTAW NA INTERNET!

Twoja firma znajduje się na terenie Śląska, a obszar Twoich działań to Zabrze lub miasta ościenne? To znaczy, że nasz system Gugiel jest idealny dla Ciebie. Wykorzystując internet i mnogość dostępnych środków promocji pomożemy Ci w pozyskaniu nowych klientów.

Dlaczego Zabrze są idealne dla rozwoju biznesu? Ponieważ jest to jedno z większych miast na Śląsku. Miasto to, nie tylko imponuje powierzchnią (80,40 km2) ale przede wszystkim liczbą mieszkańców, która przekracza 180 000 – im większa ludność tym większa liczba potencjalnych klientów. Wraz jednak z większym zaludnieniem pojawia się większa ilość firm oraz wzrasta konkurencyjność. Dlatego tak ważny jest sposób doboru promocji na rynku lokalnym. Właśnie dlatego warto wybrać system Gugiel - to wzrost ruchu na stronie, wzrost jego jakości oraz wyższa konwersja, co za tym idzie większa ilość Twoich nowych klientów.

Mapa Zabrza i Katowic

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Wdrażanie systemu Gugiel dla Zabrza lub miast ościennych wymaga strony internetowej, jednak nie każda witryna da odpowiedni skutek, dlatego właśnie w ramach systemu możemy stworzyć dla Ciebie nowoczesną i skuteczną stronę internetową. Takie podejście pozwala na minimalizację kosztów, płatność za stronę jest wliczona w abonament systemu. Dodatkowo dzięki odpowiednio zaprojektowanej stronie www możemy od razu wdrażać naszą strategię, a co za tym idzie szybciej uzyskamy efekt w postaci zwiększonej ilości klientów z Internetu.

Co ma wpływ na skuteczeność strony?
Składowe skutecznej strony internetowej Coacha Beaty Master

Jak stworzyć skuteczną stronę www?

Trzeba skupić się na wysokim współczynniku konwersji – czyli na jak największej liczbie klientów pozyskanych przez stronę www (w odniesieniu do liczby odwiedzających), zwiększonej sprzedaży przez sklep internetowy, czy dowolonej innej akcji, którą chcesz aby wykonywali na Twojej stronie internauci. Jak osiągnąć wysoki wspólczynnik konwersji? Trzeba szczególną uwagę zwrócić na dobrze przemyślaną, popartą doświadczeniem architekturę informacji, dobrze dobraną nawigację, User Experience (UX – użyteczność) oraz prawidłowo określone i umiejscowione CTA – Call To Action – zazwyczaj przycisk, link nakłaniający do wykonania oczekiwanych przez nas akcji. Skuteczna strona www zatem to nic innego jak narzędzie do zdobywania nowych klientów z interesującego Cię rynku.

Automatyzacja procesów

Jaką stronę zaprojektujemy dla Ciebie?

Stronę internetową, która będzie nowoczesna, responsywna oraz bardzo szybka (szczególnie ważne w kontekście stron działających na urządzeniach mobilnych). Działamy kompleksowo datego dostaniesz od nas stronę, która:

Dodatkowo, możemy dla Ciebie wykonać:

POZYCJONOWANIE STRON

Czyli pozycjonowanie stron lokalnie w Katowicach lub miastach sąsiadujących – to realizacja strategii systemu Gugiel, kompleksowego systemu promowania stron w Internecie. Kompleksowość w tym wypadku oznacza, że Gugiel to więcej niż samo pozycjonowanie. To strategia marketingowa nowoczesnego SEO – mająca za zadanie zwiększyć nie tylko pozycję w wyszukiwarce ale przede wszystkim liczbę Twoich klientów. Realizuje on 3 podstawowe cele:

Wzrost ilości oraz jakości ruchu na stronie dzięki wynikom w SERPach (SERP - Search Engine Results Page, podstrona z wynikami wyszukiwania) oraz innych kanałow Social, Referral, Direct oraz Organic.
Wzrost konwersji – zwiększenie procentu klientów z wejść na stronę www.
Wzmocenie Wizerunku i Widoczności – działania również poza wyszukiwarką Google, głównie w Social Media, YouTube i inne.

Pozycjonowanie lokalne

Od kilku lat algorytm Google skupia się na promowaniu firm lokalnych. Aktualnie aż 56% wszystkich zapytań w Google to właśnie zapytania lokalne. Google coraz precyzyjniej wskazuje wyniki związane bezpośrednio z lokalizacją internauty, właśnie dlatego pozycjonowanie lokalne to najlepsza forma dla firm działających na konkretnym obszarze, dla firm szukających klientów na rynku lokalnym (miasto, województwo a nawet dzielnica). Według badań, aż 78% użutkowników, którzy szukają właśnie usług i produktów lokalnych podejmuje decyzję o ich zakupie.

Strategie marketingu internetowego

Nasza strategia dodatkowo realizuje

Lokalny SERP w Zabrzu
Lista lokalnych wyników w wyszukiwarce Google na przykładzie Zabrza

JAK ROZLICZAMY SYSTEM GUGIEL? ZA EFEKT!

Sposoby rozliczeniowe za działania marketingowe

System Gugiel rozliczamy od efektu, czyli skuteczności, nie jest to płatność w systemie "rozliczenia od pozycji" taki system jest nienaturalny dla Googla oraz wymusza pracę nad konkretnymi frazami zamiast nad faktycznym efektem czyli wzrostem jakościowego ruchu.

Płatność jest comiesięczna i składa się z dwóch części. Podstawy (abonamentu) + premii za efekt, którą rozumiemy jako:

W części abonamentowej klient otrzymuje co miesiąc szereg cyklicznych prac, m.in.:

SPECJALNA OFERTA 10% RABATU Z KATOWICTAK, CHCĘ OFERTĘ W 24H!

x

ZACZNIJ ZYSKIWAĆ WYBIERAJĄC NASZ SYSTEM

Jesteśmy firmą ze Śląska dlatego też, przygotowaliśmy dodatkową specjalną zniżkę.
Jeżeli jesteś z Zabrza, miast ościennych lub innych miast Śląskich, zapraszamy do współpracy – spotkania i poznania naszego systemu Gugiel.

KONTAKT