TWORZYMY STRONY INTERNETOWE W SYSTEMIE GUGIEL

Planujesz stworzenie nowego serwisu www? Nie posiadasz jeszcze strony internetowej? Możemy ją wykonać dla Ciebie w ramach umowy na usługi pozycjonowania w systemie Gugiel. Dzięki takiemu podejściu minimalizujesz koszty, realizując od samego początku istnienia strony plan marketingowy stale zwiększający ilość Klientów pozyskanych z Internetu. Oznacza to, że Twoja strona internetowa będzie skuteczna.

SKUTECZNA STRONA INTERNETOWA - CO TO OZNACZA W PRAKTYCE?

Skuteczność strony www

Skuteczna strona internetowa to taka, która posiada wysoki współczynnik konwersji. Co to znaczy? Wyobraźmy sobie sytuację, że firma np. z Gliwic lub Katowic ma stronę internetową, nie prowadzi jednak żadnej analizy, a co za tym idzie nie wie czy taka strona jest skuteczna. Skuteczność mierzymy właśnie przez konwersję, a konwersja to określone przez Ciebie, oczekiwane działanie wykonane przez użytkownika w odpowiedzi na skierowaną do niego reklamę lub pozycjonowanie. Może to być np. dokonanie zakupu w Twoim sklepie internetowym lub wysłanie formularza kontaktowego. Współczynnik konwersji wskazuje jaki procent użytkowników skierowanych do Twojej strony internetowej z danej kampanii reklamowej wykonało oczekiwaną przez Ciebie akcję.

Jak osiągnąć wysoki współczynnik konwersji na stronie www?

Aby strona osiągnęła wysoki współczynnik konwersji musi zostać prawidłowo zaprojektowana (nie tylko „zrobiona” lub „stworzona”). Dobrze zaprojektowana strona internetowa to taka, która posiada przemyślaną architekturę informacji, nawigację, UX (użyteczność), SXO oraz dobrze zdefiniowane i umiejscowione CTA. Call To Action – nawołanie do wykonania akcji – tych, których Ty jako właściciel firmy oczekujesz, które realizują Twoje cele biznesowe.

Podsumowując – skuteczna strona internetowa to ta, która generuje Klientów dla Twojej firmy. Pamiętaj – strona internetowa to tylko narzędzie, które samo w sobie nie wygeneruje dla Ciebie Klientów.

Czym jest współczynnik konwersji
Wpływ UX na skuteczność witryny
Podstawowe elementy skutecznej strony internetowej

PROJEKTUJEMY NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

W systemie Gugiel lub jako odrębna usługa – zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną, responsywną, użyteczną i piekielnie szybką stronę internetową. Świadczymy usługi kompleksowe – w ramach usługi projektowania strony internetowej otrzymasz:

Czynniki skutecznego serwisu www
Tworzenie szybkich stron WWW
Responsywna i szybka strona internetowa to podstawa skutecznego biznesu w sieci

Dodatkowo, możemy dla Ciebie wykonać:

ZAUFALI NAM

Firmy, które nam zaufały

ILE TO KOSZTUJE?

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie systemu Gugiel dla Twojej strony to koszt stworzenia strony będzie wliczony w miesięczny abonament. Poza systemem Gugiel projektujemy strony internetowe w cenie od 1900zł netto. Cena końcowa zależy jednak od Twoich potrzeb i wymagań, dlatego prosimy Cię o kontakt w celu oszacowania kosztów wykonania Twojej strony internetowej.

Uczciwe rozliczenie

CHCESZ WYKORZYSTAĆ SYSTEM GUGIEL U SIEBIE? TAK, CHCĘ OFERTĘ W 24H!

x

SPRAWDŹ NASZ SYSTEM

Umów się z nami na spotkanie, napisz maila lub po prostu zadzwoń.
Sam sprawdź jak wielkie korzyści przyniesie Ci system Gugiel.

KONTAKT