REKLAMA W TARNOWSKICH GÓRACH

Prowadząc firmę na terenie Śląska, trzeba mieć świadomość znacznej konkurencji. Aglomeracja Śląska jest jednym z najbardziej zaludnionych obszarów Polski. Tarnowskie Góry jako miast nieco oddalone od centrum województwa czyli Katowic daje szanse za pozyskanie zupełnie innej grupy klientów. Właśnie do firm z Tarnowskich Gór oraz miast i miasteczek ościennych jest skierowana nasza oferta systemu Gugiel – wspomagającego efektywne pozyskiwanie klientów z Internetu.

Tarnowskie Góry oprócz atrakcyjnej lokalizacji to również spory obszar 83,47 km2 oraz ponad 60 000 mieszkańców, jeżeli do tego obszaru dołożymy ludność z miejscowości ościennych ta liczba znacząco wzrasta. Tarnowskie Góry to jedno z trzech miast powiatowych na Śląsku zaliczanych do klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej, w związku z czym coraz więcej firm decyduje się na otwarcie na tym terenie działalności – wiąże się to ze wzrostem konkurencji, właśnie z tego powodu warto wybrać system Gugiel, który kompleksowo daje przewagę w wyszukiwarce Google.

Mapa Tarnowskich Gór

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Stworzenie odpowiedniej strony www, to podstawa działania systemu Gugiel (jeżeli masz już stronę, zajmiemy się jej optymalizacją). Pod określeniem odpowiednia strona internetowa mamy na myśli taką stronę www, która jest skuteczna w swoim działaniu, oznacza to, że musi przynosić do firmy nowych klientów. W celu stworzenia takiej strony wykorzystujemy zasady Usability i User Expierence, dbamy oczywiście o szybkość jej działania, co jest bardzo ważne, ze względu na bardzo duży udział w rynku urządzeń mobilnych. Z taką stroną internetową możemy realizować główny cel działania systemu Gugiel czyli większy i bardziej jakościowy ruch na Twojej witrynie. Dodatkowym atutem, wykonania strony w naszym systemie jest minimalizacja kosztów wytworzenia takiej strony – po prostu jej cena jest już zawarta w naszym abonamencie.

Charakterystyczne składowe dla skutecznej strony www
Elementy skutecznej strony internetowej

Skuteczna strona www, to się opłaca!

Aby strona www była skuteczna musi być odpowiednio zaprojektowana, musi charakteryzować się jak najwyższym współczynniku konwersji – czyli ilości użytkowników którzy wykonali interakcję do wszystkich użytkowników serwisu. Jako konwersję można liczyć liczbę zapytań wysłanych przez formularz kontaktowy, ilość zapisów do newslettera, zakupów w sklepie internetowym bądź każdą inną interakcję na której wykonaniu nam zależy. Strona www stworzona przez nas to szereg usług, w ramach których otrzymasz od nas:

Automatyzacja marketingu

Dodatkowo oferujemy usługi:

POZYCJONOWANIE STRON

Mając odpowiednią stronę www należy zając się jej promocją, w tym celu najlepszy będzie system Gugiel z naciskiem na pozycjonowanie lokalne w obszarze miasta Tarnowskie Góry i okolic. Dlaczego pozycjonowanie lokalne? Ponieważ, aż 56% wszystkich zapytań w wyszukiwarce Google to zapytania lokalne, jest to wynik zmian w algorytmie Google, który promuje firmy lokalne. Wykorzystanie geolokalizacji, pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie wyników wyszukiwania, wyszukania lokalne charakteryzują się również wyjątkowo dużą skutecznością, wg badań, aż 78% osób, które szukają usług i produktów lokalnych dokonuje ich zakupu.

System Gugiel, jako kompleksowa usługa, gwarantuje odpowiednią promocję w Internecie nastawioną na pozyskanie nowych klientów. Plan ten realizuje 3 częściową strategię:

Poprawienie wyników w SERPach (SERP - Search Engine Results Page) zwiększając liczbę oraz jakość ruchu na stronie www. Poprawienie ruchu z takich kanałów jak Social, Referral, Direct oraz Organic,
Wzrost konwersji na stronie www – pozyskanie nowych klientów
Wzmocnienie wizerunku i widoczności – wykorzystanie marketingu szeptanego etc.

W ramach pozycjonowania realizujemy:

Lokalny wynik wyszukiwania
Wynik wyszukiwania dla zapytania lokalnego w Google

ROZLICZENIE OD EFEKTU - TAK, Z SYSTEMEM GUGIEL!

Sposoby rozliczeń za sukces

Przez efekt rozumiemy – wzrost ruchu, wzrost liczby klientów, efektem nie jest podniesienie pozycji na frazy, które nie przynoszą wzrostu konwersji, dlatego też nie korzystamy z systemu płatności „od pozycji”, która wraz, ze zmianami w algorytmie Google stała się nieefektywna.

Rozliczamy się w formie miesięcznego abonamentu w ramach, którego wykonujemy:

Dodatkowo otrzymujemy premię za efekt, która określamy jako:

SPECJALNA OFERTA 10% RABATU DLA TARNOWSKICH GÓRTAK, CHCĘ OFERTĘ W 24H!

x

WYBIERZ SYSTEM GUGIEL - ZACZNIJ ZYSKIWAĆ

Jako firma ze Śląska, przygotowaliśmy specjalny system właśnie dla naszego regionu, w związku z tym dla firm z Tarnowskich Gór oraz okolic mamy specjalny rabat. Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT