REKLAMA DLA FIRM Z GLIWIC

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że szukasz najefektywniejszej formy reklamy w internecie. Obszar Śląska, dokładniej Gliwic i miast sąsiadujących, to idealne miejsce do wykorzystania naszego specjalnego systemu Gugiel, który łączy nowoczesne podejście do tworzenia stron internetowych z kompleksowym, indywidualnym marketingiem internetowym – zwiększając Twoją liczbę klientów z Internetu.

Gliwice jako drugie co do wielkości miasto na Śląsku to idealne miejsce do rozwoju biznesu. Dlaczego Gliwice? Ponieważ miasto to liczy ponad 180 tysięcy mieszkańców do których dochodzi dodatkowo duża grupa studentów. Przy powierzchni miasta 133,88 km2 daje to gęstość zaludnienia na poziomie ponad 1391 os./km2, jest to niezwykle duża liczba potencjalnych klientów, ogromnych możliwości biznesowych, które możesz wykorzystać dla korzyści Twojej firmy. Większa liczba ludności, to większa ilość firm ze sobą konkurujących, również w Internecie – wybierz system Gugiel i zostań liderem rynku lokalnego.

Mapa Gliwic zlokalizaowanych na Śląsku

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Stworzenie strony internetowej to pierwszy etap wdrażania systemu Gugiel (o ile takiej jeszcze nie posiadasz, jeżeli już masz stronę www, być może wystarczy jej odpowiednia optymalizacja). Strona internetowa, żeby „przyprowadzała” klientów do firmy musi być skuteczna, musi być stworzona zgodnie ze standardami Usability i UX oraz być szybka w działaniu (jest to jeden czynników rankingujących przez Google). Właśnie taką stronę wykonamy dla Ciebie w ramach działania systemu Gugiel a płatność za nią zostanie zminimalizowana ponieważ możemy ją wliczyć w abonament naszego systemu. Tak przygotowana przez nas strona, pozwala w znacznie szybszy i efektywniejszy sposób wdrażać działania pozycjonerskie – szybciej osiągniemy efekt w postaci wzrostu ruchu i nowych klientów.

Czynniki wpływające na efektywność SEO
Czynniki mające duży wpływ na skuteczność strony internetowej

Jak zaprojektować stronę www, która przyniesie zysk?

Trzeba określić wiele czynników m.in. styl, grupę docelową, kolorystykę ale przede wszystkim skupić się na jak najwyższym współczynniku konwersji – czyli na przełożeniu jak największego procentowego wyniku liczby klientów do liczby wejść na stronę. Konwersję możemy liczyć jako liczbę zapytań z formularza kontaktowego, kupionych produktów w sklepie internetowym bądź dowolnej innej interakcji, którą chcemy wywołać u odwiedzającego naszą witrynę. Dobry, wysoki współczynnik konwersji uzyskujemy dzięki wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia. Tworząc stronę skupiamy się na przejrzystej architekturze informacji, intuicyjnej nawigacji, zasadach UX – User Experience oraz dobrze zaprojektowanego i umiejscowionego CTA – Call To Action – przycisku, linku, który zachęca do użytkownika strony do interakcji.

Marketing internetowy

Skuteczna strona www to zatem nic innego jak strona, która pomoże w rozwoju Twojego biznesu. Otrzymasz od nas stronę internetową, która będzie nowoczesna, optymalizowana pod Google oraz bardzo szybka – czynnik istotny zwłaszcza pod kątem urządzeń mobilnych. W ramach naszych usług otrzymasz od nas:

Dodatkowo oferujemy usługi:

POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonowanie lokalne, przygotowane dla Gliwic i okolic – to drugi etap systemu Gugiel po stworzeniu lub optymalizacji strony www. System pozycjonowania Gugiel, to kompleksowa usługa promocji firm w Internecie, nasza strategia to nowoczesne SEO, marketing internetowy, który przyniesie wzrost liczby Twoich klientów. Realizuje on 3 podstawowe zadania:

Zwiększenie liczby odwiedzających oraz ich jakości zarówno z wyników w SERPach (SERP - Search Engine Results Page, podstrona z wynikami wyszukiwania) jak również z innych kanałów takich jak Social, Referral, Direct oraz Organic,
Większa konwersja – większa liczba klientów,
Działania WW – wzmocnienie Wizerunku i Widoczności.

W pozycjonowaniu lokalnym Google promuje w wynikach firmy lokalne, właśnie dlatego aktualnie aż 56% wszystkich zapytań to zapytania lokalne. Wykorzystując geolokalizację, Google ma możliwość precyzyjnego określenia lokalizacji internauty – wyświetlając mu wyniki dopasowane idealnie do jego obszaru. Z uwagi na sposób działania wyszukiwarki, pozycjonowanie lokalne to najlepsza forma reklamy dla firm lokalnych, które specjalizują się w obsłudze klientów z obszaru województwa, miasta a nawet dzielnicy. Według badań, aż 78% użytkowników, którzy szukają właśnie usług i produktów lokalnych podejmuje później decyzję o ich zakupie.

Strategia pozycjonowania w wyszukiwarce Google

W ramach pozycjonowania realizujemy:

Strategia lokalnej promocji
Lokalny wynik wyszukiwania dla zapytania "restauracja" w Gliwicach

SPOSÓB ROZLICZANIA SYSTEMU GUGIEL? ZA EFEKT!

Model rozliczania systemu

Rozliczamy się za skuteczność – za efekt. Nie jest to jednak system płatności „rozliczenia od pozycji” , ponieważ samo zdobycie pozycji nie jest gwarantem sukcesu i ogranicza nas jako agencję do skupienia się tylko na kilku frazach - taka strategia już się nie sprawdza, dodatkowo wzrasta ryzyko nałożenia kar przez samego Google.

Rozliczenie jest comiesięczne i składa się z dwóch części. Podstawy (abonamentu) + premii za efekt, którą rozumiemy jako:

Jako część abonamentowa na podstawę składa się wiele:

SPECJALNA OFERTA 10% RABATU DLA GLIWICTAK, CHCĘ OFERTĘ W 24H!

x

ZACZNIJ ZYSKIWAĆ WYBIERAJĄC NASZ SYSTEM

Jesteśmy firmą ze Śląska dlatego też, przygotowaliśmy dodatkową, specjalną zniżkę.
Jeżeli jesteś z Gliwic, miast sąsiedzkich lub innych miast Śląskich, zapraszamy do współpracy – spotkania i poznania naszego systemu Gugiel.

KONTAKT